Reklama

 

NCDC Business Race

NCDC organizuje kolejny bieg sztafet firmowych i pomaga Indze

Szczecińska firma informatyczna Nordic Consulting & Development Company (NCDC) po raz kolejny organizuje bieg sztafet firmowych 4x4km NCDC Business Race. To z roku na rok coraz bardziej popularna forma sportu, rekreacji, ale także dobrej zabawy i integracji zespołów.

W tym roku mottem biegu jest: "Biegamy osobno - pomagamy razem".  Pomoc przeznaczona będzie dla półrocznej Ingi z Przęsocina w naszym powiecie, która zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA).

 

NCDC Business Race wystartował po raz pierwszy w roku 2015 gromadząc 428 uczestników. Rosnąca popularność biegu sprawiła, że edycja 2019 zgromadziła w Parku Kasprowicza niemal półtora tysiąca biegaczy!

Z powodu epidemii koronawirusa edycja 2020 odbyła się w formule biegu wirtualnego. Podobnie ma być w tym roku, a zapisy do biegu już trwają - od 20 kwietnia.

Szczegóły na stronie i FB biegu: https://ncdcbusinessrace.pl , https://www.facebook.com/ncdcbusinessrace

 

Biegamy osobno - pomagamy razem

Tegoroczna edycja NCDC Business Race ma także wymiar charytatywny - pomoc małej Indze z Przęsocina.

Każda firma, która weźmie udział w biegu będzie mogła wystawić "coś" na specjalną aukcję charytatywną, z której 100% uzyskanych środków trafi na pomoc w terapii Ingi.

Na aukcji można już licytować m.in.:

  • 1. numer startowy w biegu
  • lunch lub kolację z założycielem i właścicielem firmy NCDC - Pawłem Finkielmanem
  • sport & business - aktywny czas z prezesem HR Link & GoldenLine - Arkadiuszem Kuchto
Aukcje dostępne są już od 4 dni na stronie https://ncdcbusinessrace.pl/aukcja-charytatywna/aukcje, a licytować może każdy, niekoniecznie uczestnik biegu.


Dodatkowo 3 dni temu uruchomiona została dedykowana e-skarbonka dla Ingi, do której każdy może wpłacić na rzecz Ingi: https://www.siepomaga.pl/biegamyosobnopomagamyrazem


NCDC zaprasza i do biegania i do pomagania!
Dla takiego medalu i celu - warto:


Info i grafika: Nordic Consulting & Development Company S.A.

 

Reklama