Reklama r2m

 

Mierzyńskie przedszkola - zebrania z rodzicami i kalendarz wydarzeń

Mierzyńskie przedszkola - zebrania z rodzicami i kalendarz wydarzeń


Od wtorku - 06 września - rozpoczynają się zebrania z rodzicami w mierzyńskich przedszkolach, które potrwają do poniedziałku, 12 września.

Ponieważ mamy już w Mierzynie dwa przedszkola publiczne, a co za tym idzie - liczba wydarzeń w nich może być znacząca, na portalu Mierzyn wprowadziliśmy oddzielną kategorię wydarzeń.

Teraz możecie sprawdzić wydarzenia szkolne i przedszkolne oddzielnie! Zapraszamy!

 

Na stronie Zespołu Przedszkoli w Mierzynie umieszczony został plan zebrań z rodzicami dla obu mierzyńskich przedszkoli. Zebrania rozpoczynają się o godz. 17:00.

Ze względu na funkcjonowanie dwóch przedszkoli publicznych, do których uczęszcza łącznie ponad 300 dzieci - można spodziewać się znacznej liczby wydarzeń przedszkolnych.

Dla ułatwienia wprowadziliśmy na portalu Mierzyn nową kategorię wydarzeń: "Mierzyn - przedszkola", w której będziemy starali się na bieżąco umieszczać wydarzenia z funkcjonowania mierzyńskich przedszkoli.

Wydarzenia te można zobaczyć na ogólnej stronie kalendarium wydarzeń mierzyńskich: Aktualności - Wydarzenia , po wybraniu kategorii "Mierzyn - przedszkola". Bezpośredni link:

https://mierzyn.pl/aktualnosci/wydarzenia?filter_category=33

 

Wydarzenia przedszkolne są także wyartykułowane na podstronie stronie dotyczącej szkoły i przedszkoli: Aktualności - Szkoła i przedszkola

 

Zapraszamy!


Info: Zespół Przedszkoli w Mierzynie

 

Reklama r6s