Reklama r2m

 

Luxmedica Face and Body Beauty

Luxmedica Face and Body Beauty - nowy salon kosmetyczny w Mierzynie

Luxmedica Face and Body Beauty - profesjonalny salon, który zapewnia komfortowe warunki zabiegowe, nowoczesność i najwyższe standardy kosmetyczne. To nowe miejsce na mapie Mierzyna, w którym klienci znajdą swoją drogę do piękna.

Tak przedstawia się nowy salon kosmetyczny zlokalizowany obok hotelu Julian.

 

Manager salonu informuje, że na pierwszym miejscu stawiane są potrzeby klientów tak, aby każdy znalazł tutaj coś idealnego dla siebie. Luxmedica Face and Body Beauty to nie tylko salon kosmetyczny, ale również wyjątkowe miejsce stworzone z pasją, sercem i zaangażowaniem.

W trosce o wysoki standard oferowanych usług Luxmedica Face and Body Beauty została wyposażona w najnowszej generacji oraz najwyższej jakości sprzęt kosmetyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.

W ofercie salonu znajdziemy zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem aparatury, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych, zabiegi upiększające, japoński masaż kobido, karboksyterapię, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, mezoterapię mikroigłową, depilację.

Salon zlokalizowany jest w budynku przy ul. Weleckiej 1a, obok hotelu "Julian".  Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00. Na wizyty można umawiać się telefonicznie, przez Facebook oraz Instagram w wiadomości, albo oczywiście bezpośrednio w salonie.

Ze względu na stan epidemii stosowane są takie środki jak maseczki, środki dezynfekujące, ograniczenie liczby osób w pomieszczeniu.

Płatności dokonuje się bezpośrednio po zabiegu - gotówką lub kartą. Salon oferuje również pakiety zabiegów z dodatkowymi rabatami i kartę stałego klienta z gratisowym 10-ym zabiegiem.

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu salonu oraz aktualny cennik znaleźć można na stronie FB: https://www.facebook.com/LuxmedicaBeauty


Info: Luxmedica Face and Body Beauty

 

Reklama r6s