Reklama r2m

 

Koronawirus - pomagajmy sobie

Koronawirus - pomagajmy sobie i gastronomii... jeszcze raz


Na portalu dziennika Mierzyn ponownie uruchomiony został blok "Koronawirus - pomagajmy sobie", który w zamierzeniu ma pomóc naszej lokalnej gastronomii przetrwać trudny czas, w którym restauracje nie mogą obsługiwać klientów, ale mogą sprzedawać jedzenie na wynos.

Zapraszamy - przyłącz się i pomóż nam ten blok aktualizować.

 

Obostrzenia sanitarne, które nie pozwalają na obsługę klientów mogą potrwać kilka tygodni.

Na portalu dziennika Mierzyn zgromadzone zostały wiosną 2020 r. informacje o restauracjach w dwóch grupach:

  • "Zamawianie jedzenia (gmina)" - informacje o placówkach gastronomicznych z terenu Gminy Dobra (opublikowane wiosną przez UG Dobra) oferujących jedzenie na wynos, także z dostawą do domu. Informacje zostały uzupełnione o godziny otwarcia, lokalizację placówek na mapie, adresy stron WWW, jeśli placówki posiadają. Numery telefonów są linkami, więc korzystając ze smartfona wprost z portalu Mierzyn możecie wybrać numer i zadzwonić.
    I tutaj także zapraszam - zweryfikujcie proszę te informacje. Jeśli wymagają korekty - prześlijcie info messengerem lub mailem.

  • "Zamawianie jedzenia (Szczecin)" - to katalog ponad 20 lokali gastronomicznych ze Szczecina, oferujących wiosną dostawę jedzenia. Każdy ma podany adres, telefon, fanpage.  Dla większości z nich określono jakie podstawowe rodzaje potraw ma w menu, czy oferuje dostawę do Mierzyna. W opisach lokali dodane zostały też (tam gdzie można było) koszty dostawy do Mierzyna. Dla każdego lokalu określono orientacyjną odległość do niego od punktu "startowego" - skrzyżowania ze światłami czyli Welecka-Długa-Topolowa.
    Widok lokali może być tabelaryczny lub listowy. Nad wykazem lokali jest - uwaga - wyszukiwarka pokazująca na liście, które lokale znajdują się w wybranej odległości od podanej lokalizacji.
    Uwaga! niektóre z tych informacji mogły się zdezaktualizować. Zapraszam firmy gastronomiczne z tego katalogu do aktualizacji danych.

 

Katalog lokali gastronomicznych jest dostępny także w menu: "Usługi" -> "Jedzenie na wynos", a jego inna forma - lokalizacji na mapie - jest w menu "Usługi" -> "Jedzenie na wynos - mapa".

 

Oferujemy bezpłatną reklamę - na czas zamknięcia gastronomii dla klientów!

Jeśli któryś z lokali gastronomicznych jest zainteresowany reklamą - prosimy o kontakt na adres (przykładowy banner "Moja restauracja - jedzenie na wynos" w bloku "Koronawirus - pomagajmy sobie").


Informacja własna.

 

Reklama r6s