Reklama r2m

 

Koronawirus - pomagajmy sobie

Koronawirus - pomagajmy sobie...


Na portalu dziennika Mierzyn uruchomiony został blok "Koronawirus - pomagajmy sobie", który w zamierzeniu ma nam wszystkim pomóc w trudnej codzienności. Być może jego kolejne elementy chociaż minimalnie pomogą tym z nas, których najbardziej dotykają problemy związane z koronawirusem.

Zapraszamy - przyłącz się i pomóż nam ten blok aktualizować.

 

Epidemia koronawirusa zachwiała stabilnością naszej egzystencji. Mamy trudne chwile dotyczące naszego zdrowia i życia, a po nich przyjdą kolejne trudne - związane z naszym codziennym życiem i pracą. Tym bardziej powinniśmy wykazać się większą życzliwością i pomocą innym. Na portalu Mierzyn takim drobnym początkiem pomocy jest blok "Koronawirus - pomagajmy sobie".

Blok ten na początek składa się z trzech elementów, gromadzących praktyczne informacje potrzebne "na dziś":

 • "Sklepy, apteki, poczta" - to informacje o godzinach otwarcia, ewentualnych przerwach technicznych oraz sposobie obsługi klienta (np. ile osób może wejść jednocześnie) w mierzyńskich sklepach, aptece na poczcie. Przy ograniczeniu poruszania się i nietypowych godzinach otwarcia sklepów - warto sprawdzić przed wyjściem, czy będzie otwarty.
  Zapraszam - pomóżcie uzupełniać i aktualizować te informacje - najlepiej po prostu przesyłajcie zdjęcia (messengerem, mailem) witryn sklepu z informacjami o godzinach działania i sposobie obsługi klienta.
  Zwróćcie uwagę na znaki zapytania - oznaczają informacje, których nie zdążyłem zweryfikować.

 • "Zamawianie jedzenia" - to informacje o placówkach gastronomicznych z terenu Gminy Dobra (opublikowane przez UG Dobra) oferujących jedzenie na wynos, także z dostawą do domu. Informacje zostały uzupełnione o godziny otwarcia, lokalizację placówek na mapie, adresy stron WWW, jeśli placówki posiadają. Numery telefonów są linkami, więc korzystając ze smartfona wprost z portalu Mierzyn możecie wybrać numer i zadzwonić.
  I tutaj także zapraszam - zweryfikujcie proszę te informacje. Jeśli wymagają korekty - prześlijcie info messengerem lub mailem.

 • "Kontakt z urzędami" - w sytuacji, gdy z jednej strony sami mamy bardzo ograniczone możliwości poruszania się poza domem, a z drugiej strony urzędy zamknęły możliwość obsługi bezpośredniej - głównym kanałem kontaktu pozostaje telefon.
  W tym miejscu zebrane zostały numery telefonów do jednostek UG Dobra, opublikowane przez UG oraz najważniejsze numery do jednostek Starostwa Polickiego. Tutaj także numery telefonów są linkami, więc korzystając ze smartfona wprost z portalu Mierzyn możecie wybrać numer i zadzwonić.

 

Blok "Koronawirus - pomagajmy sobie" jest dostępny dla wszystkich, bez konieczności logowania się. Jednakże zarejestrowani użytkownicy portalu po zalogowaniu się mają ten blok dostępny także od razu w Infopanelu, bez konieczności przechodzenia na stronę główną portalu.

Jeśli macie pomysł, co jeszcze warto w tym zestawie informacji umieścić - podzielcie się nim :)

 

Pamiętajcie także, że w menu Informator jest Teleadreson, a w nim duża porcja danych kontaktowych.


Informacja własna.

 

Reklama r6s