Reklama r2m

 

Gryfus zaprasza na Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy

Gryfus zaprasza na Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy


To już druga edycja tego wydarzania, a Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaprasza do udziału wszystkich chętnych, w szczególności mieszkańców Gminy Dobra i Szczecina.

To właśnie na terenie Gminy Dobra odbędzie się w najbliższą niedzielę - 10 kwietnia 2022 r. - tegoroczny 2. Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy z Gryfusem.

 

W ramach wydarzenia odbędą się zawody oraz wspólny przejazd rowerzystów.

Zawody będą polegać na indywidualnej jeździe na czas na dystansie 16 kilometrów. Zawodnicy zgłoszeni do zawodów będą startować na trasę w odstępach 1 minuty.
Wyjątkowe statuetki dla uczestników zawodów ufundowała i wyprodukowała firma Grawerowanie3D.pl  Właściciel firmy - Karol Pietraszuk wygrał poprzednią edycję zawodów zorganizowaną w ubiegłym roku na terenie Gminy Nowe Warpno.

Zawodnicy na rowerach innych niż szosowe nie będą uwzględniani w klasyfikacji, ale mogą wystartować w zawodach, które będą miały charakter towarzyski.

Po zakończeniu zawodów (około godz. 12:00) rozpocznie się wspólny przejazd rowerzystów po pograniczu polsko-niemieckim. Rajd będzie miał długość około 30 kilometrów. W trakcie zawodów odbędzie się poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbasek.

Szczeciński Klub rowerowy Gryfus zaprasza na wydarzenie zarówno miłośników amatorskich wyścigów jak i miłośników turystyki rowerowej. Ze względów logistycznych udział w rajdzie wymaga wcześniejszej rejestracji oraz opłacenia wpisowego z którego zostanie sfinansowany wspólny poczęstunek.

Organizatorzy bardzo dziękują Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Dobrej za udostępnienie świetlicy w Buku oraz terenu rekreacyjnego przy świetlicy. Gryfus składa podziękowania także Grupie Gezet, która jest Partnerem Motoryzacyjnym wydarzenia i udostępnia samochód zabezpieczający zawody i rajd.

Link do zapisów: https://zapisy.domtel-sport.pl/ii-wielkanocny-szosowy-rajd-rowerowy-z-gryfusem-v7103

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/978785413022367


Info i foto: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

 

Reklama r6s