Reklama r2m

 

IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy

Gryfus zaprasza na IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy


Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaprasza na IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy, który wystartuje 28 czerwca 2020 r. (niedziela) o godz. 10:00.

Kolejna edycja popularnego rodzinnego rajdu po uliczkach Mierzyna tym razem ogranicza liczbę uczestników do 150.

 

Jest to wymóg obecnie obowiązujących przepisów sanitarnych wynikających z epidemii koronawirusa. Z tego powodu organizator po raz pierwszy wprowadzi zapisy na to wydarzenie, a wszyscy uczestnicy będą musieli zastosować się do wytycznych podanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz zachować określone normy sanitarne.

O szczegółach Gryfus będzie informował niebawem.

Rodzinne Rowerowe Rajdy Mierzyńskie cieszą się dużą popularnością i uczestniczą w nich nie tylko mieszkańcy Mierzyna. Zazwyczaj rozpoczynają się z terenu Mierzynianki, a kończą przy CH Ster (obecnie: bi1), gdzie czeka wiele atrakcji ukierunkowanych na najmłodszych uczestników rajdu.

Celem rajdów jest popularyzacji turystyki i rekreacji rowerowej, a także poznanie zakątków Mierzyna, których zwykle nie odwiedzamy.

 

IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się dzięki środkom pozyskanym w ramach Programu Społecznik - Program Marszałkowski.


Info: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus - https://www.facebook.com/gryfus.szczecin

 

 

Reklama r6s