Reklama r2m

 

Gmina Dobra - harmonogram odbioru odpadów gabarytowych w bazie z wyszukiwarką

Gmina Dobra - harmonogram odbioru odpadów gabarytowych w bazie z wyszukiwarką


Kwiecień i maj 2023 to okres odbioru odpadów wielkogabarytowych w Gminie Dobra - tym razem bezpośrednio sprzed posesji.

Na portalu dziennika Mierzyn uruchomiony został harmonogram odbioru odpadów w Gminie Dobra - w postaci bazy danych z wyszukiwarką. Sprawdź, kiedy zaplanowano odbiór sprzed Twojej nieruchomości.

Oczywiście niezależnie od tego będziemy publikować na bieżąco harmonogramy udostępniane przez UG Dobra, aby zapewnić aktualny przekaz na wypadek, gdyby w międzyczasie zaszły zmiany w harmonogramie.

 

Pozyskany z firmy Jumar harmonogram zakłada odbiór odpadów w 28 turach w okresie od 11 kwietnia 2023 do 26 maja 2023 r.

Harmonogram ten scaliliśmy i wprowadziliśmy do bazy danych portalu Mierzyn, wzbogacając go o wyszukiwarkę i moduł filtrujący.

Jak sprawdzić termin odbioru dla interesującego nas adresu?

  1. wejdź do menu portalu Mierzyn: Informator - Odpady gabarytowe
  2. wyszukaj termin według najwygodniejszego dla Ciebie sposobu:
    1. możesz po prostu przeglądać wyświetloną listę punktów adresowych sortując ja wg miejscowości, ulicy, daty odbioru - ale jest ich ponad 8 tysięcy i to uciążliwe rozwiązanie
    2. możesz w okienku "Szukaj" wpisać interesujący Cię adres, np. "mierzyn akacjowa 4" i kliknąć "Szukaj" - system wyświetli Ci jeden lub kilka adresów pasujących do tego pytania
    3. możesz kliknąć na literę w wyświetlonym alfabecie - dostaniesz listę miejscowości, których nazwa zaczyna się od tej litery
    4. możesz w module filtrującym wybrać miejscowość i/lub ulicę i/lub datę odbioru i kliknąć "Filtruj" - dostaniesz listę lokalizacji pasujących do kryteriów filtrowania

Aby usunąć bieżące warunki wyszukiwania - należy kliknąć na "Wyczyść", a jeśli to nie pomoże - należy ponownie wejść na stronę wyszukiwarki harmonogramu (z menu lub klikając na "[ przejdź do strony głównej wyszukiwarki ]")

Uwaga 1! Ze względu na dużą różnorodność w zapisie adresów poszczególnych lokalizacji zalecamy ostrożne wpisywanie adresu "numer domu / numer mieszkania".

Uwaga 2! To jest plan odbioru odpadów. Zachęcamy do śledzenia publikacji na portalu www.mierzyn.pl, aby być na bieżąco z ewentualnymi korektami harmonogramu.


Tekst: Grzegorz Krakowiak
Foto: ilustracyjne

 

Reklama r6s