Reklama r2m

 

Przedszkole

Budowa nowego mierzyńskiego przedszkola - na ukończeniu


Wykonawca budowy Przedszkola Publicznego nr 1 w Mierzynie złożył zawiadomienie o zakończeniu robót budowlanych i zgłosił  gotowość do dokonania odbioru końcowego - informuje UG Dobra.

Wszystko wskazuje więc na to, że placówka dla 225 dzieci zostanie oddana w terminie umożliwiającym rozpoczęcie działalności od 1 września 2020r.

 

Wykonawca - Przedsiębiorstwo Budowlane "EBUD" Przemysłówka Sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy - wnioskował wcześniej o zmianę terminu zakończenia robót budowlanych, z uwagi na opóźnienia w dostawach materiałów budowlanych, wynikające z panującej epidemii COVID-19. Termin został przedłużony do 2020-07-20.

Aby inwestycja o wartości ponad 21 mln zł mogła zacząć działać, musi być dokonany odbiór obiektu budowlanego przez Państwową Straż Pożarną w Policach oraz Państwową Inspekcję Sanitarną w Policach. Pozytywne odbiory pozwolą UG Dobra na złożenie wniosku do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego (PINB) w Policach o uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego.

Uprawomocniona decyzja PINB umożliwi korzystanie z nowego obiektu przedszkolnego.


Info: UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl
Foto: własne

 

Reklama r6s