Reklama r2m

 

BikeS w Gminie Dobra - mapa stacji, informacje, cennik

BikeS w Gminie Dobra - mapa stacji, informacje, cennik


Od 1 lipca w Gminie Dobra będzie gościł szczeciński rower miejski - BikeS.  Z tej okazji pojawi się 30 nowych rowerów oznakowanych herbem Gminy Dobra, a w samej gminie - pojawią się 4 strefy postoju: Wołczkowo, Bezrzecze i 2 w Mierzynie.

Przedstawiamy na mapie lokalizację tych stref oraz najbliższych im ("brzegowych") stref szczecińskich i kilka podstawowych informacji.

Dodaliśmy strefy postojowe także do naszej mapy tras rowerowych! Zaplanuj przejażdżkę rowerem BikeS po Gminie Dobra w naszym portalu!

 

W środę, 2022-06-15, podpisana została umowa między Gminą Dobra a NiOL (Nieruchomości i Opłaty Lokalne Sp. z o.o.), obowiązująca do końca roku, w myśl której od 01 lipca 2022 r. pojawią się w Gminie Dobra 4 strefy postoju szczecińskiego roweru miejskiego BikeS, a na drogach pojawi się 30 nowych rowerów oznakowanych herbem gminy.

Za realizację umowy Gmina Dobra zapłaci NiOL 123 tys. zł.

Na mapie Gminy Dobra prezentujemy lokalizację tych 4 stacji (Wołczkowo rondo, Bezrzecze - Górna, Mierzyn biblioteka, Mierzyn szkoła): https://mierzyn.pl/gmina/mapa-gminy - a także najbliższych stacji szczecińskich.

Na mapie tras rowerowych: https://mierzyn.pl/rowery/trasy także dodaliśmy te stacje, dzięki czemu możecie skomponować sobie przejażdżkę po ścieżkach rowerowych.

 

 

BikeS to wypożyczalnia rowerów miejskich, funkcjonująca w oparciu o aplikację mobilną Roovee.  Po zainstalowaniu aplikacji i rejestracji w systemie należy wnieść opłatę startową 20zł. Opłata za wypożyczenie roweru będzie pobierana ze środków na koncie użytkownika. Aby móc wypożyczyć rower należy na koncie posiadać co najmniej 10zł.

Koszt 1 min jazdy to 0,06zł. Tyle samo zapłacimy za 1 min postoju roweru.

Abonament miesięczny pozwalający na wykorzystanie 60 minut dziennie - to koszt 18zł.

Szczegóły na stronie BikeS: https://bikes-srm.pl


Info: Bikes Szczeciński Rower Miejski

 

Reklama r6s