Reklama r2m

 

Astoria - centrum bankietowe

Astoria - nowe centrum bankietowe w Mierzynie


Pojawiło się niedawno, lekko na uboczu - przy ul. Elżbiety 3 - ASTORIA Centrum Bankietowe. Nowy mierzyński lokal na różnego rodzaju imprezy. Maksymalnie 150 osób ma do dyspozycji 380 m2 powierzchni i łącznie 35 miejsc parkingowych.

A co bardzo ważne - lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, które mają dostęp do osobnej łazienki dostosowanej dla nich.

Przedstawiamy kilka szczegółów, których nie znajdziecie chyba na Facebooku ani na WWW...

 

Budowa, wykończenie i otwarcie lokalu odbyło się z opóźnieniem spowodowanym pandemią koronawirusa, ale 30 maja 2021 r. odbyła się pierwsza impreza inaugurująca działalność Astorii. Oczywiście cały czas przestrzegane są wymogi sanitarne wynikające z pandemii - personel jest przygotowany, w budynku są płyny dezynfekujące, a do dyspozycji gości także zapasowe maseczki jednorazowe.

Obiekt posiada jedną, przestronną salę o powierzchni 380 m2, na której można przygotować jedno wesele na max. 150 osób albo kilka przyjęć z okazji I Komunii Świętej (ich liczba zależy od liczby gości na przyjęciach).  Gospodarze obiektu zapewniają, że wielkość sali pozwala na komfortową zabawę nawet 150 gości. Oprócz dużej, jasnej sali bankietowej mają oni do dyspozycji przestronny hall, gdzie można odpocząć od muzyki.

 

 

W ofercie Astorii są także uroczyste obiady, chrzciny, urodziny, szkolenia, imprezy firmowe, studniówki, jubileusze czy stypy. Klienci traktowani są indywidualnie i w taki też sposób określany jest zakres usługi w zależności od liczby gości i ich oczekiwań.

Astoria oferuje przyjęcia zapewniając menu, które każdy z gości może dowolnie modyfikować. Goście mają do wyboru przystawki, zupy, drugie dania, przekąski, desery, napoje i całą resztę, ale nie muszą decydować się na zakup całego pakietu gastronomicznego w Astorii.

 

 

Wejścia do budynku i sale przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Jest także specjalnie dostosowana dla nich oddzielna łazienka. Poza tym obiekt dysponuje 35 miejscami parkingowymi, a teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany.

Co do planów Astorii - oferta zostanie wkrótce poszerzona o zadaszone ogródki, w których również będzie można organizować osobne, mniejsze przyjęcia. A kolejnym krokiem ma być budowa bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych.

 

 

Informacje o działaniu Astorii można znaleźć na stronie WWW: http://www.astoriamierzyn.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/astoriamierzyn 


Info i foto: ASTORIA Centrum Bankietowe - http://www.astoriamierzyn.pl

 

Reklama r6s