Reklama r2m

 

WOŚP

28. Finał WOŚP - ogłoszenie wyników przeniesione do Warszawy


W najbliższą niedzielę, 8 marca 2020 r., miało odbyć się w Szczecinie ogłoszenie wyników 28. Finału WOŚP.

Jak poinformował dzisiaj przed godziną dziesiątą rzecznik WOŚP - ogłoszenie wyników zostaje przeniesione do Warszawy, do siedziby Fundacji WOŚP.Dwa potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem w Szczecinie oraz ogólne zagrożenie epidemiologiczne skłoniły organizatorów do zmiany formuły i miejsca wydarzenia.

Rezultat zbiórki zostanie ogłoszony na konferencji prasowej, która o godzinie 12:00 w niedzielę 8 marca odbędzie się w Warszawie, w siedzibie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (ul. Dominikańska 19C). Transmisja z tego wydarzenia będzie przeprowadzona na stronie WOŚP na Facebooku.

Fundacja WOŚP serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie szczecińskiego wydarzenia, w tym załodze statku Kapitan Borchardt, z pokładu którego miał być ogłoszony rezultat Finału. Serdeczne podziękowania kierowane są także do Żeglugi Szczecinskiej, władz samorządowych Szczecina oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za ogrom wsparcia we wszystkich przygotowaniach.


Info i grafika: Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

 

Reklama r6s